Se afișează postările cu eticheta actori vesnici. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta actori vesnici. Afișați toate postările

marți, 15 septembrie 2009

UN AN FĂRĂ ŞTEFAN IORDACHE. INTERVIU TESTAMENTAR

via Welcome to Roxania by Roxana Iordache on 9/14/09

Se împlineşte un an de la despărţirea de Ştefan Iordache. Era duminică dimineaţă cenuşie când am aflat. Mulţi nici nu-şi dau seama ce am pierdut. Eu nu-mi dau seama când a trecut un an.

Video de pe youtube de rubyalf

Revedem o parte din ultimul interviu al lui Ştefan Iordache, interviu testamentar, acordat lui Cristi Brancu şi difuzat la Antena 2.

STEFAN IORDACHE PISI JN

Foto: Jurnalul Naţional

Televiziunile au uitat. Au preferat parastasul de un an pentru Lehman Brothers. Să fie primit!

Fabulos e că Ştefan Iordache a existat. Vă vine să credeţi (că nu mai e aici)?

Posted in Artă, Lovely (gentle)men, Remember, România profundă, Video